Pierwsza Wizyta


     

wizyta dietetyk

Na umówioną telefonicznie 1 wizytę należy przyjść 3 godziny po posiłku lub na czczo jeśli jest to wizyta poranna.

Należy zabrać ze sobą spisane na kartce dwa przykładowe jadłospisy (czyli to co jemy na codzień), jeden z dnia w tygodniu pracy, drugi z weekendu, uwzględniając pory posiłków, rodzaj i ilość spożywanych produktów, razem z przekąskami i napojami.

Dobrze jest mieć również z sobą ostatnie wyniki badań max sprzed 2 miesięcy tj. morfologia, badanie moczu, poziom glukozy, TSH, profil lipidowy i inne w przypadku występowania określonych jednostek chorobowych. Mając te dane przeprowadzę wywiad żywieniowy, by dowiedzieć się jaki styl życia Państwo prowadzą, jakie smaki preferują, w których godzinach mogą spożywać posiłki, jakie są Państwa doświadczenia z dietami oraz jaki cel planują Państwo osiągnąć.

Następnie dokonam odpowiednich pomiarów obwodów ciała oraz zważę Państwa na profesjonalnej wadze wykorzystującej bioimpedancję elektryczną uzyskując wynik masy mięśni, tłuszczu, tłuszczu trzewnego, wody, kości oraz wieku metabolicznego organizmu. Po zebraniu wszystkich danych będę mogła wyeliminować już na wstępie popełniane przez Państwa błędy żywieniowe,zalecając zmianę nawyków na zdrowe, a po tygodniu dostarczę przygotowany 14-dniowy jadłospis.